O NAS

Misją firmy INDENT jest dostarczanie wysokiej jakości produktów do profesjonalnej higieny jamy ustnej, zarówno do profesjonalistów, jak i klientów detalicznych.


INDENT istnieje na rynku już ponad 20 lat. W tym czasie wprowadziliśmy na rynek takie marki artykułów stomatologicznych klasy premium jak: Curaprox, Aloe Fresh, Frezyderm, Curasept oraz Tello. Chcemy być najlepsi, dlatego cały czas poszerzamy nasz asortyment produktów. Łączymy szeroki wybór, wysoką jakość, różnorodność oferty i oczywiście atrakcyjne ceny.


Nasze produkty zaspokajają wszystkie potrzeby w zakresie higieny jamy ustnej. Zestawy szczoteczek, skrobaczki do języka, nitki zębowe oraz płyny do płukania ust, pasty i żele na bazie chlorheksydyny, niezbędne w zwalczaniu ostrych zapaleń przyzębia, to tylko niektóre artykuły, jakie oferujemy.


Sprzedajemy tylko najlepsze produkty do pielęgnacji jamy ustnej, które znajdują uznanie w branży stomatologicznej na całym świecie i które możemy polecić z pełnym przekonaniem. Naszymi odbiorcami są hurtownie, sklepy specjalistyczne i gabinety stomatologiczne.

Podstawą nowego spojrzenia na profilaktykę jest odpowiedni dobór szczoteczek oraz prawidłowa technika mycia zębów. Poza działalnością handlową ważna jest dla nas edukacja związana z higieną jamy ustnej. Właśnie dlatego współpracujemy ze stomatologami, higienistkami, studentami akademii medycznych. Uczestniczymy w sympozjach i targach branżowych na terenie całej Polski. Chcemy służyć profesjonalną radą wszystkim tym, którzy jej potrzebują.

PROPOZYCJA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Ważnym aspektem zdrowia całego organizmu jest odpowiednia higiena jamy ustnej i użycie właściwych narzędzi. Stosowanie dobrej domowej higieny jamy ustnej jest najskuteczniejszą i najtańszą metodą zachowania zdrowych, bo czystych zębów i zdrowego przyzębia przez całe życie. W naszym sklepie dla Klientów detalicznych masz możliwość kupienia najlepszych na polskim rynku specjalistycznych i wysokiej jakości produktów.

PROPOZYCJA DLA PARTNERÓW HANDLOWYCH 

Oferowane przez nas produkty to dzieło wieloletnich starannych opracowań, efekt ścisłej współpracy projektantów z lekarzami stomatologami specjalizującymi się w profilaktyce. Od lat nasza firma służy radą przy organizacji i przygotowaniu gabinetu profilaktycznego. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów i na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę handlową.
Przekonaj się sam i już dziś zarejestruj się w naszym sklepie.

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Facebook

You Tube

Instagram