NASZE MARKI

Jesteśmy generalnym dystrybutorem takich marek jak Curasept, Aloe Fresh, Frezyderm i Tello. 

Propagowanie zdrowia jamy ustnej jest dla nas najważniejsze, dlatego wybieramy tylko te marki, które z pełną odpowiedzialnością możemy polecić. Wszystkie oferowane produkty są efektem starannych opracowań i ścisłej współpracy projektantów z lekarzami stomatologami specjalizującymi się w profilaktyce jamy ustnej. Curasept – nazwa tej marki mówi sama za siebie. Produkty Curasept od lat znane są branży stomatologicznej, Szczoteczki z systemem Curasept Touch Soft chętnie polecane są pacjentom gabinetów stomatologicznych, stomatolodzy i pacjenci cenią również szczoteczki międzyzębowe Curasept Proxi - jedne z najmniejszych na rynku - które docierają tam, gdzie nie sięga tradycyjna szczoteczka. 

Naszą ofertę produktów Curasept poszerzyliśmy także o serię żeli, past i płukanek do ust Curasept ADS® (Anti Discoloration System) z systemem zapobiegającym przebarwieniom i o produkty do codziennego stosowania Curasept Daycare.

Curasept to także produkty specjalnego zastosowania. Pasty, płyny do płukania ust i musy Biosmalto zawierają hydroksyapatyty podstawione jonami węglanu magnezu, strontu, chitozanu i fluoru o aktywności biomimetycznej.

Na uwagę zasługuje także specjalna seria past, musów, płynów do płukania jamy ustnej oraz szczoteczek stworzonych specjalnie dla osób z nadwrażliwością zębów.

Aloe Fresh Produkty

Aloe Fresh to włoska marka past do zębów i płynów do płukania jamy ustnej. Tym, co wyróżnia produkty Aloe Fresh, jest ich naturalny skład, opierający się na czystym soku z aloesu, mikrokryształkach mięty i krzemionce. Fluor zastąpiono naturalnie występującym karboksymetazolamem chitozanu, który zwalcza bakterie odpowiedzialne za próchnicę oraz zapewnia ochronę przed innymi drobnoustrojami.

Wszystkie pasty, żele do zębów, a także płukanki do zębów Aloe Fresh są wolne od SLES i SLS, szkodliwych konserwantów oraz sztucznych barwników. Zamiast sacharyny zawierają słodki ksylitol, który nie wywołuje próchnicy i zmniejsza pH jamy ustnej.


Frezyderm to grecka marka past i płukanek do ust stworzona dla najbardziej wymagających klientów.

Frezyderm oferuje m.in. artykuły do higieny jamy ustnej dla diabetyków, pasty wybielające zęby, pasty i płukanki dla kobiet w ciąży oraz do stosowania przy stanach zapalnych i paradontozie.

Mamy także serię dla najmłodszych – SensiTeeth Kids
– z innowacyjnym połączeniem fluorku sodu, wapnia i ksylitolu.


Na szwajcarską markę Tello warto zwrócić uwagę ze względu na wysokiej jakości szczoteczki z miękkimi włoskami, które wykonane są z użyciem nowatorskiej technologii. Nollex to opatentowana inteligentna technologia wytwarzania włosia, która daje szczoteczkom TELLO wyjątkową delikatność, trwałość oraz wysoką jakość . Dzięki zastosowaniu tej technologii, podczas użytkowania unikamy zniekształcania włosia umieszczonego na główce szczoteczki.

W odróżnieniu od miękkich szczoteczek popularnych marek, szczoteczki Tello długo zachowują właściwości czyszczące i są trwałe w użyciu.

Wszystko to za sprawą (nawet do) 10400 cienkich i zaokrąglonych włókien, wykonanych z miękkiego i odpornego na ścieranie materiału według technologii Nollex. 

PROPOZYCJA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Ważnym aspektem zdrowia całego organizmu jest odpowiednia higiena jamy ustnej i użycie właściwych narzędzi. Stosowanie dobrej domowej higieny jamy ustnej jest najskuteczniejszą i najtańszą metodą zachowania zdrowych, bo czystych zębów i zdrowego przyzębia przez całe życie. W naszym sklepie dla Klientów detalicznych masz możliwość kupienia najlepszych na polskim rynku specjalistycznych i wysokiej jakości produktów.

PROPOZYCJA DLA PARTNERÓW HANDLOWYCH 

Oferowane przez nas produkty to dzieło wieloletnich starannych opracowań, efekt ścisłej współpracy projektantów z lekarzami stomatologami specjalizującymi się w profilaktyce. Od lat nasza firma służy radą przy organizacji i przygotowaniu gabinetu profilaktycznego. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów i na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę handlową.
Przekonaj się sam i już dziś zarejestruj się w naszym sklepie.

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Facebook

You Tube

Instagram