WYDARZENIA

KONFERENCJE, SZKOLENIA, TARGI
 • Warszawa, 05-07.09.19

  2. Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej 

  Wyjątkowe wydarzenie, które w swojej formule łączy imprezę branżową oraz show z udziałem gwiazd.

  https://dentalmedicashow.pl/ 

 • Kraków, 15-18.09.19

  22. Zjazd Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego

  Tematyka Zjazdu skoncentrowana będzie wokół okluzji, stabilności i stawu skroniowo-żuchwowego; ortodoncji cyfrowej; leczenia aparatami nakładkowymi, oraz tematy wolne.

  Tematyka dotycząca stawu skroniowo-żuchwowego, choć nie nowa, nabrała świeżego znaczenia w dobie wzrastającej świadomości wpływu zaburzeń okluzji na schorzenia układu stomatognatycznego.

  http://pto.info.pl/pl/wydarzenie/260/

 • Poznań, 19-21.09.2019

  Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologiczna / IV Ogólnopolskiego Zjazdu Higienistek i Asystentek Stomatologicznych

  Chcą się rozwijać i być ważnymi członkami zespołu stomatologicznego, dlatego polskie higienistki i asystentki szykują się do IV Ogólnopolskiego Zjazdu Higienistek i Asystentek Stomatologicznych, który odbędzie się w ramach CEDE 2019 (19-21 września).

  https://www.cede.pl/2019/

  https://www.cede.pl/2019/kongres/zjazd-higienistek-i-asystentek/zjazd-higienistek-program/

 • Toruń, 18-19.10.2019

  EXPODENT
  Ogólnopolska Konferencja Stomatologiczna
  Targi Stomatologiczne

  http://expodent.expo-andre.pl/rejestracja.html

 • Wrocław, 16-17.11.19

  Dolnośląskie Targi Stomatologiczne we Wrocławiu DENTAMED®

  136 Wystawców z całego świata (Niemiec, Włoch, USA), kilkadziesiąt godzin eksperckiego programu naukowego, 13 szkoleń organizowanych przez Wystawców, niemal 30 nowości produktowych, ok. 2500 gości. Z roku na rok Targi dynamicznie się rozwijają.

  https://targidentamed.pl/pl/ 

 • Warszawa, 07.12.19

  Ogólnopolskie Forum Stomatologicznych 

  Czym jest tak naprawdę zarządzanie kliniką stomatologiczną? Czym jest tak naprawdę bycie skutecznym managerem? Jakie wyzwania w stomatologii klinicznej nas czekają? Jakie są postępy oraz Innowacje? Na te pytania odpowiemy sobie podczas Ogólnopolskiego Forum Stomatologicznego.

  http://www.ibfgroup.pl/konferencje/ogolnopolskie-forum-stomatologiczne-warszawa-7-grudnia/informacje.html

Kolejne wydarzenia już wkrótce!

Znajdź nas w mediach społecznościowych

PROPOZYCJA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Ważnym aspektem zdrowia całego organizmu jest odpowiednia higiena jamy ustnej i użycie właściwych narzędzi. Stosowanie dobrej domowej higieny jamy ustnej jest najskuteczniejszą i najtańszą metodą zachowania zdrowych, bo czystych zębów i zdrowego przyzębia przez całe życie. W naszym sklepie dla Klientów detalicznych masz możliwość kupienia najlepszych na polskim rynku specjalistycznych i wysokiej jakości produktów.

PROPOZYCJA DLA PARTNERÓW HANDLOWYCH 

Oferowane przez nas produkty to dzieło wieloletnich starannych opracowań, efekt ścisłej współpracy projektantów z lekarzami stomatologami specjalizującymi się w profilaktyce. Od lat nasza firma służy radą przy organizacji i przygotowaniu gabinetu profilaktycznego. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów i na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę handlową.
Przekonaj się sam i już dziś zarejestruj się w naszym sklepie.

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Facebook

You Tube

Instagram