MIND THE GAP

Każdy, kto kiedykolwiek korzystał z londyńskiego metra słyszał ostrzeżenie: "Mind the gap", jest to komunikat ostrzegający pasażerów, aby uważali na szczelinę między peronem, a pociągiem.

Mind the gap” to teraz również przesłanie Curaprox, a oto dlaczego:

mind the gap logo

mind the gap womanIstnieje trzy rodzaje luk, które stanowią realne zagrożenie dla zdrowia jamy ustnej i całego organizmu:

Anatomiczne luki: miejsca między dziąsłem a zębami oraz przestrzenie międzyzębowe.

Następnie, istnieją luki w naszej wiedzy na temat przyczyn chorób, takich jak zapalenie dziąseł, paradontozy a także luki na temat rzeczywistych skutków tych chorób, które mogą prowadzić do ataku serca, udaru mózgu, cukrzycy.

W końcu, istnieją luki w postaci braku zainteresowania profilaktyką, motywacji do prawidłowej higieny oraz opieki stomatologicznej.

Duża liczba osób starannie szczotkuje swoje zęby codziennie, a niektórzy nawet kilka razy dziennie, jednak próchnica, zapalenie dziąseł i przyzębia nadal występuje.

Aby to zmienić te luki powinny zostać uzupełnione! Potrzebna jest właściwa wiedza i odpowiednie umiejętności i to jest właśnie to, w czym Curaprox może pomóc. Wszyscy więc możemy cieszyć się zdrowymi dziąsłami, zdrowymi zębami i zdrowym organizmem przez całe życie.

 

Dowiedz się więcej o produktach z kolekcji MIND THE GAP!


Produkty w ilościach detalicznych można nabyć w naszym sklepie pod adresem: www.dbamozeby.com

mind the gap super duo

 

 

Dowiedz się jak prawidłowo myć zęby szczoteczką międzyzębową

mind the gap how to clean

 

mind the gap hero